bilecikerginapart@gmail.com
228 212 01 98 - 0 549 276 52 72

Hakkımızda

AnaSayfa » Hakkımızda
Ergin Erkek Apart, öğrencilerine evlerinin konforunu ve sıcaklığını sunmayı, anlayışlı ve tecrübeli yönetimi ve güler yüzlü personeli ile kendisini tercih edenlere en iyi hizmeti vermeyi ilke edinmiş bir kuruluştur. Kaliteli, güvenilir ve en iyi hizmeti öğrencileremize sunmayı hedef edinen işletmemize, öğrencilerimizi gözünüz arkada kalmadan güvenele  bize emanet edebilirsiniz. Siz değerli öğrencilerimizin her birinin memnuniyeti bizler için önemli ve değerlidir. Ergin Erkek Apart'ı içerisinde güzel zamanlar ve anılar geçirmenizi istiyoruz. Tek kişilik ve en fazla iki kişilik oda seçenekleri ile siz değerli öğrenci arkadaşlarımıza ferah ve konforlu bir konaklama imkanı sunuyoruz sizlere.
Vizyonumuz:
Apartımızda  kalan öğrencilerimizin ve misafirlerimizin ihtiyaçlarının en yüksek seviyede karşılanması ,kaliteli,güvenli ve başarılı hizmetlerimizle sektörümüzde liderliğimizi güçlendirerek, her zaman referans gösterilen ve kurumsal olarak hizmet veren bir işletme olmak.
Misyonumuz:
Öğrencilerimizin önceliğini kendi önceliğimiz kabul ederek, takım anlayışı ,eğitimli ve deneyimli çalışanlarımızla beklentilerin ötesinde kusursuz hizmeti sağlamak . Güleryüzlü, saygılı, aile ortamı ve dost sıcaklığında, yabancı gibi değil, güvende ve evinde olduğunu hissettirerek, mükemmellik anlayışı içinde benimsediğimiz değerlerimizden ödün vermeden kaliteli hizmeti sunmaktır.Yurdumuz hiç bir kurum kurululuş cemiyet ve vakfa bağlı değildir .